Освітня програма Хмельницького закладу дошкільної освіти №1 “Капітошка”

Хмельницької міської ради Хмельницької області

освітніх програм у ХЗДО №1 «Капітошка»

за  змістом яких реалізується Базовий компонент дошкільної освіти

у 2021-2022 навчальному році

Інваріантна складова

змісту Базового компонента дошкільної освіти

1. Освітня програма для дітей від 2 до 7 років «Дитина», автори Г. Бєлєнька, О. Половіна, І. Кондратець, та методичні рекомендації до освітньої програми для дітей віком від2 до 7років «Дитина»
  2. Освітня програма для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», авторський колектив під керівництвом Т. Піроженко, та методичне забезпечення: книга вихователя (планування), книгу дошкільника (розвивальні вправи),альбом з художньо творчої діяльності, книга для батьків (порадник), хрестоматія художньо-літературних творів «Книжка щодня» хрестоматія з методикою)
  3. Освітня програма для дітей середнього дошкільного віку «Впевнений старт», авторський колектив під керівництвом Т.Піроженко, та методичне забезпечення: книга вихователя (планування), набір розвивальних завдань ( портфоліо дитини), альбом з художньо творчої діяльності, книга для батьків (порадник), хрестоматія художньо-літературних творів «Коло дитини»
  4. Освітня програма для дітей молодшого дошкільного віку «Впевнений старт», авторський колектив під керівництвом Т.Піроженко,та методичне забезпечення книга вихователя (планування), книгу дошкільника (розвивальні вправи), альбом з художньо творчої діяльності, книга для батьків (порадник), хрестоматія художньо-літературних творів «Книжка малюкам»

Варіативна складова

змісту Базового компонента дошкільної освіти

1. Дитяча хореографія, автор А. Шевчук
  2. Інтелектуальна мозаїка, укладачі: Л. Зданевич, Л. Пісоцька, Н. Миськова, С. Таранціца.
  3. «Вчимося читати», автор Л. Шелестова.

Найменування типової освітньої програми Ким затверджено Рік затвердження
«Дитина». Освітня програма для дітей від 2 до 7 років Рекомендовано МОН України (лист МОН України №1/11-4960 23.07.2020р.
«Впевнений старт2. Освітня програма для дітей молодшого, середнього, старшого віку Рекомендовано МОН України (лист МОН України №1/11-7684) 01.08.2017 р.
«Дошкільникам про основи здоров’я». Навчально0-методичний посібник Рекомендовано МОН України (лист МОН України №1/11-4421) 25.09.2008 р.
«Україна –моя Батьківщина». Програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти МОН України(лист ІМЗО №2.1\12Г-85 25.03.2016 р.
«Дитина у світі дорожнього руху». Програма з формування основ безпечної поведінки дітей дошкільного віку під час дорожнього руху. Автор О. Тимовський, І. Репік. Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти МОН України(лист ІІТЗО №14.1\12Г-1856 25.12.2018 р.
«Інтелектуальна мозаїка». Програма інтелектуального розвитку дітей раннього та переддошкільного віку. Схвалено комісією з дошкільної педагогіки і психології Науково-методичної ради з питань освіти МОН України для використання у дошкільних навчальних закладах (протокол №5 від 31 жовтня 2019 року) лист Державної наукової установи «Інстітут модернізації змісту освіти МОН №221/12-Г-105225.03.2016 р. 2016 р.
«Дитяча хореографія». Навчально-методичний посібник. Автор А. Шевчук Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти МОН України(лист ІІТЗО №14.1\12Г-255 від 05.05.2015р. 2016 р.

Парціальні програми:

1. Парціальна програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку «Україна – моя Батьківщина», автор О. Каплуновська.
  2. «Про себе треба знати, про себе треба дбати», автор Л. Лохвицька.
  3. «Дитина у світі дорожнього руху» автори: О. Тимовський, І. Репік.
  4. «Казкові- музичні намистинки», автори: С. Трофімченко, О. Таушан, А. Туркот.

Корекційні програми

1.  Комплексна програма розвитку дітей дошкільного віку з аутизмом “Розквіт”
  2. Віконечко. Програма для дітей з ЗПР
  3. КОРЕКЦІЙНЕ НАВЧАННЯ З РОЗВИТКУ МОВЛЕННЯ ДІТЕЙ СЕРЕДНЬОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ІЗ ЗНМ